TRENDLERNEDEN ID CHARGEUP ?
Yurt içi ve yurt dışında elektrikli otomotiv ve savunma sanayi alanlarında faaliyet gösteren, değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve uygulayan, değişime yön veren, sektöründe öncü olmayı hedefleyen ve kalite merkezli çalışan bir üretici olmamız, Müşteri memnuniyeti ve beklentileri doğrultusunda ilerleyen ve çözümler üreterek fark yaratan, rekabetçi anlayışı benimseyen, sektörün ihtiyaçlarını doğru anlayan ve piyasa gereksinimlerini zamanında karşılayan, nitelikli insan gücüne sahip, ileri teknolojiler kullanan ve üretimin tüm aşamalarında lider olmamız,
Otomotiv Sektörü, Nesnelerin İnterneti ve Savunma Sanayi’sinde yer alan ve her anlamda bir çözüm ortağı olmayı hedefleyen bir üretici olmamız, Kaliteyi ön planda tutarak müşteri beklentilerini karşılamak için en iyi çözümü üreterek bu yapının sürekliliğini sağlamamız, Tüm çalışanlarımızın hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda eğitim ihtiyaçlarının karşılayarak farkındalık yaratılması ve kalite bilincinin bir yaşam biçimi haline getirmemiz, çevre korunması hedefiyle doğal kaynakların tüketimini ve hammadde sarfiyatını en aza indirilerek çalışanlarımızda çevre bilincinin geliştirmemiz, iş sağlığı ve güvenliği konularında yasal mevzuatlara uygun sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmamız,

Kalite yönetim sistemi sayesinde, müşteri beklentilerini karşılamamız ve belirlenmiş hedefleri gerçekleştirmek amacıyla, tüm çalışanların katılımını ve gelişimini sağlamamız,

İleri teknoloji gerektiren alanlarda, yenilikçi, verimli, kaliteli, müşteri memnuniyetini ön
planda tutarak, dürüstlük, sorumluluk ve rekabet gücü yüksek ürünler tasarlama, üretme, pazarlama ve Dünya’ya ileri teknoloji ihraç etme vizyonuna sahip olmamızdır.

HİZMETLERİMİZ
ANAHTAR TESLİM ARAÇ ŞARJ İSTASYONU KURULUMUAraç Şarj istasyonu teslim ve kurulumu, cihaz ayarlarının yapımı, kullanıma hazır hale gelmesi ve bakım hizmetleri konusunda uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.

INTERDATA GARANTİSİ ALTINDA SERVİS VE BAKIM HİZMETİ

Bakım ve garanti kapsamına uygun ihtiyaç durumunda en yakın uzman ekibimiz şarj ünitenize destek vermektedir. Şarj ünitesinin anormal çalışması ve ağ arızaları gibi bazı basit sorunları için uzaktan destek verilmektedir.

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ İLE KESİNTİSİZ HİZMET

Müşteri temsilcilerimize anında bağlanıp arıza, onarım ve yardım çağrılarınıza çözüm bulabilirsiniz.

YEŞİL ENERJİ

Gelişen teknoloji ve dönüşen yaşam standartları eksenlerinde yeşil enerjinin kullanılması, elektrik maliyetlerini ve sera gazı emisyonlarını azaltarak genel kirliliğin azalmasına bizlerde Idchargeup olarak katkı sağlıyoruz.

HER FİLO İÇİN KAPSAMLI ŞARJ

Her elektrikli araç tipine uygun soket ve şarj istasyonumuz mevcuttur. Filo yönetimi ihtiyaçlarınız için güvenilir ortağınız IDChargeup olarak, elektrikli şarj istasyonu kullanımınızın her adımında yanınızdayız. Ticari müşterilerimize şarj kurulum ekipmanı ve yazılım yönetim araçları konusunda elektrikli araçlarında yardımcı olmak için kapsamlı hizmet sağlıyoruz.


KOLAY WEB / MOBİL KULLANIMI

Uygulama ile şarj istasyonlarının lokasyonlarını görüntüleyebilir, geçmiş kullanımlarınızı görebilir ve QR kodunu okutarak işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Kullanım talimatı, QR ödeme ve birçok kullanım kolaylığıyla Web arayüz ve mobil uygulama üzerinden yönetim ve takip imkânı sağlıyoruz.

 

ÇÖZÜMLERİMİZ