Uçtan Uça Çözümler, Güvenilir Teknolojiler

Dünya standartlarındaki mühendislik altyapımız ve yenilikçi vizyonumuzla, tüm zorlu arazi ve hava şartlarında uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Siz drone görüyorsunuz, Biz ufkun ötesini...

Sınır ve tesis güvenlik sistemlerimiz,anti dron çözümlerimiz ve insansız hava araçlarımızla entegre güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Modern Yapılar, Sürdürülebilir Yarınlar

Daha temiz ve güvenli bir gelecek için modern yapılar kuruyor, yeni nesil güneş panellerimizle maksimum verim sağlıyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

Interdata - Tanıtım Videosu

Haberler

Saha EXPO

25 - 28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen SAHA EXPO Savunma Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarında, PAVO GROUP bünyesinde yer alan firmamız Interdata’nın yetkinliklerini sergilerken, değerli konuklarımız ve ziyaretçilerimize ürünlerimiz hakkında bilgiler verdik.

Detaylı Bilgi

SEDEC

28 - 30 Haziran tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşen Anayurt ve Sınır Güvenliği Fuarı SEDEC 2022’de standımızda yerimizi aldık. Anayurt Güvenliği, Sınır Güvenliği, İç Güvenlik ve Savunma Sistemleri konularında ziyaretçilerimiz ile operasyonel alanda kullanılan ürünlerimizi tanıttık.

Detaylı Bilgi

SAVTECH Günleri

13-14 Ekim 2022 tarihlerinde Gebze Teknik Üniversitesi tarafından 2.’si düzenlenen SAVTECH Günleri’nde yerimizi aldık. SAVTECH 2 Günleri etkinliğinde; 3. ve 4. sınıf lisans öğrencilerimizin yanı sıra değerli akademisyen ve öğretim görevlilerimiz ile de görüşme fırsatı bulduk.

Detaylı Bilgi

ISS World Middle East and Africa

28 Şubat- 2 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleşen, dünyanın en büyük siber güvenlik konferansı ISS WORLD MEA 2022 fuarı etkinliğine INTERDATA ailesi olarak katıldık.

Detaylı Bilgi

ISS World Europe 2022

14-16 Haziran 2022’de Prag'da düzenlenen ISS WORLD EUROPE 2022 Kongresi'nde, özel sunum salonlarında istihbarat, güvenlik ve kanun uygulayıcı topluluklardan temsilcilere Interdata’nın benzersiz ulusal güvenlik uygulamaları ve yetenekleri tanıtılmıştır.

Detaylı Bilgi

UMEX 2022 & SimTEX 2022

PAVO Grup çatısı altında INTERDATA, 21-23 Şubat tarihleri arasında Abu Dhabi'de gerçekleşen UMEX 2022 & SimTEX2022 fuarına insansız sistemleri, platformları ve hizmetleri ile yer almıştır.

Detaylı Bilgi

Çözüm Ortaklarımız