TRENDLERAkıllı Şehir Çözümlerimiz ; trafik, kamu alanları, binaların durumu, meteorolojik koşullar vb. dahil olmak üzere her şey hakkında veri toplayan çeşitli bilgi ve mühendislik sistemlerinden oluşmaktadır.

Tüm şehir hizmetlerini kapsayarak (emniyet yetkilileri, sağlık kurumları, kamu hizmet sağlayıcıları, polis ve belediye yetkilileri); hızlı bir şekilde bilgi paylaşmalarını ve koordine olmalarını mümkün kılan ve dolayısıyla acil durum yönetimine daha az zaman ve efor harcanmasını sağlayan bütünleşik çözümler sunuyoruz.

 Akıllı Görüntü İzleme Çözümleri

Şehrin dört bir yanına monte edilmiş olan ve operatörleri otomatik olarak uyaran kameralardan görüntü akışlarını takip ediyoruz. (kalabalık bölgeler, trafik yoğunlukları, şüpheli objeler vb.).

 Görüntü Analiz Sistemleri

Olayları diğer bilgi sistemlerinden elde edilen bilgilerle ilişkilendiriyor, istatistiki verileri toplayıp, izlenen süreçlere ilişkin raporlar düzenliyoruz.
Araç Takip Sistemi

7 /24 GPS üzerinden internet bağlantılı bilgisayar, akıllı telefon, tablet vb. cihazlar üzerinden araçların hızları, izlemiş oldukları rotalar, duraklama yaptıkları yerler, ani hızlanma- yavaşlama verileri vb. haritalar üzerinden anlık ve geçmişe dönük olarak takip ve kontrol edilmesini sağlayan Hello Emi “Akıllı Araç Takip sistemi” olan araçlarınızda;

Kolay entegre edilebilen yazılım ve donanım özelliği ile anında cihaza mobil uygulama üzerinde bağlanın.

Anlık konum izleme özelliği ile çalınma ve kaza gibi durumlarda anında yer tespiti yaparak aracınızın ve çalışanlarınızın güvenliğini sağlayın.

Kurum ve kuruluşlara özel yazılım esnekliği ile kişiselleştirilmiş müşteri deneyiminin tadını çıkarın.

Sürücü performans takibi ve yönetimi ile sevkiyat yapan filolarınızın emniyetli bir sürüş gerçekleştirme performansını yakından takip edin.


Akıllı Ev Güvenliği

Hello Emi ile içiniz her zaman rahat. Nerede olduğunuz hiç fark etmez. Mobil uygulama ile yeni arkadaşınız “Hello Emi”ye bağlanıp akıllı ev sisteminizi dilediğiniz gibi yönetin.

 

  • Kolay kurulum ile evinizdeki akıllı cihazlara hemen bağlanın.

 

  • Mobil uygulama ile kontrolü elinize alın.

 

  • İzinsiz girişlerden anında haberdar olun.

 

  • Ambiyans aydınlatma ile evinizin modunu kendiniz belirleyin.


Personel Takip Sistemi

İşletme ya da şirket personellerinin giriş-çıkış zamanlarının kayıt altına alınması ve bu kayıtlarla ilgili günlük, aylık raporların oluşturmasını sağlayan Akıllı Otomasyonumuz “Personel Takip Sistemi” artık sizinle.
Personelin işe giriş – çıkış zamanlarını kayıt altına alın ve devamlılığını kolayca takip edin.

Personelin yoğun olarak kullandığı alanları, hangi personelin anlık olarak hangi katta, hangi odada olduğunu görün.

Fazla mesai, vardiya zamanları, maaş hesaplanması gibi raporlamaları anında oluşturun.

Şirket içi belirli alanlarda erişim izni güvenliğini anlık, günlük ve haftalık olarak takip edin.NEDEN ID CHARGEUP ?
Yurt içi ve yurt dışında elektrikli otomotiv ve savunma sanayi alanlarında faaliyet gösteren, değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve uygulayan, değişime yön veren, sektöründe öncü olmayı hedefleyen ve kalite merkezli çalışan bir üretici olmamız, Müşteri memnuniyeti ve beklentileri doğrultusunda ilerleyen ve çözümler üreterek fark yaratan, rekabetçi anlayışı benimseyen, sektörün ihtiyaçlarını doğru anlayan ve piyasa gereksinimlerini zamanında karşılayan, nitelikli insan gücüne sahip, ileri teknolojiler kullanan ve üretimin tüm aşamalarında lider olmamız,
Otomotiv Sektörü, Nesnelerin İnterneti ve Savunma Sanayi’sinde yer alan ve her anlamda bir çözüm ortağı olmayı hedefleyen bir üretici olmamız, Kaliteyi ön planda tutarak müşteri beklentilerini karşılamak için en iyi çözümü üreterek bu yapının sürekliliğini sağlamamız, Tüm çalışanlarımızın hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda eğitim ihtiyaçlarının karşılayarak farkındalık yaratılması ve kalite bilincinin bir yaşam biçimi haline getirmemiz, çevre korunması hedefiyle doğal kaynakların tüketimini ve hammadde sarfiyatını en aza indirilerek çalışanlarımızda çevre bilincinin geliştirmemiz, iş sağlığı ve güvenliği konularında yasal mevzuatlara uygun sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmamız,

Kalite yönetim sistemi sayesinde, müşteri beklentilerini karşılamamız ve belirlenmiş hedefleri gerçekleştirmek amacıyla, tüm çalışanların katılımını ve gelişimini sağlamamız,

İleri teknoloji gerektiren alanlarda, yenilikçi, verimli, kaliteli, müşteri memnuniyetini ön
planda tutarak, dürüstlük, sorumluluk ve rekabet gücü yüksek ürünler tasarlama, üretme, pazarlama ve Dünya’ya ileri teknoloji ihraç etme vizyonuna sahip olmamızdır.

HİZMETLERİMİZ
ANAHTAR TESLİM ARAÇ ŞARJ İSTASYONU KURULUMUAraç Şarj istasyonu teslim ve kurulumu, cihaz ayarlarının yapımı, kullanıma hazır hale gelmesi ve bakım hizmetleri konusunda uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.

INTERDATA GARANTİSİ ALTINDA SERVİS VE BAKIM HİZMETİ

Bakım ve garanti kapsamına uygun ihtiyaç durumunda en yakın uzman ekibimiz şarj ünitenize destek vermektedir. Şarj ünitesinin anormal çalışması ve ağ arızaları gibi bazı basit sorunları için uzaktan destek verilmektedir.

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ İLE KESİNTİSİZ HİZMET

Müşteri temsilcilerimize anında bağlanıp arıza, onarım ve yardım çağrılarınıza çözüm bulabilirsiniz.

YEŞİL ENERJİ

Gelişen teknoloji ve dönüşen yaşam standartları eksenlerinde yeşil enerjinin kullanılması, elektrik maliyetlerini ve sera gazı emisyonlarını azaltarak genel kirliliğin azalmasına bizlerde Idchargeup olarak katkı sağlıyoruz.

HER FİLO İÇİN KAPSAMLI ŞARJ

Her elektrikli araç tipine uygun soket ve şarj istasyonumuz mevcuttur. Filo yönetimi ihtiyaçlarınız için güvenilir ortağınız IDChargeup olarak, elektrikli şarj istasyonu kullanımınızın her adımında yanınızdayız. Ticari müşterilerimize şarj kurulum ekipmanı ve yazılım yönetim araçları konusunda elektrikli araçlarında yardımcı olmak için kapsamlı hizmet sağlıyoruz.


KOLAY WEB / MOBİL KULLANIMI

Uygulama ile şarj istasyonlarının lokasyonlarını görüntüleyebilir, geçmiş kullanımlarınızı görebilir ve QR kodunu okutarak işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Kullanım talimatı, QR ödeme ve birçok kullanım kolaylığıyla Web arayüz ve mobil uygulama üzerinden yönetim ve takip imkânı sağlıyoruz.

 

ÇÖZÜMLERİMİZGörüntü işleme uygulamaları için yapay zekanın bir çok farklı dalından yararlanıyoruz. Günümüzde yapay zeka tabanlı görüntü işleme teknolojilerinin temelini derin öğrenme yöntemleri oluşturuyor. Biz de tecrübeli mühendislik kadromuz ile bu yöntemleri kullanarak yapay zeka tabanlı, görüntü tanıma/işleme/değerlendirme yapabilen uygulamalar geliştiriyoruz.

Belirli nesneleri algılama ve tanıma, belirli veya anlık seçilmiş nesnelerin takibi, belirli veya anlık seçilen bölgelerdeki hareketlerin algılanması, nesne boyutları ve uzaklığının tespiti için derinlik algılama çalışmaları yapılmakta ve bunları otonom çalışabilmesi sağlanmaktadır.

Otonom görev yapan İHA'ların hassas iniş sağlayabilmesine yardımcı çözümler.

Uçuş anında gerçek zamanlı hedef tespiti ve takibi .

Belirli bir alandaki değişimlerin tespiti ve hareketlerin algılanması.