TASARIM VE MODERN YAPILAR

Günümüzde yeni teknolojileri, sektörde 25 yıllık deneyimli kadromuzla bütünleştirerek; konfor, işlevsellik, estetik, çevre ve enerji gibi etkenleri temel alan bir çalışma prensibine sahibiz.

Teknolojiyi takip etmekle kalmayıp, onu yönlendirecek çalışmalarda bulunan, alanında deneyimli ve dinamik bir ekiple çalışmaktayız. Yurt içinde ve dışında, tüm alanlar için, modern ve teknolojiye dayalı mimari anlayışımızla çalışmalar sürdürmekteyiz.

Sınırları hayal gücünüze dayanan tüm tasarımları, design & build konseptiyle, tüm süreçlerinde, anahtar teslim çözümleri sunuyoruz.

Bu süreçte BIM (Building Information Modeling) sistemimizle, proje disiplinleri arası koordinasyonu sağlayıp, inşaat süreçlerini, hayata geçirilmeden birebir gözlemlemekteyiz. Olabilecek hatalar ve eksikleri önceden belirleyip zamandan ve kaynaklardan kazanım elde etmekteyiz.

Interdata inşaat grubu olarak tasarımdan inşa aşamasına kadar proje süreçlerinin içindeyiz. Tasarımda modellenen yapı ile inşa bitiminde elde edilen nihai projenin birebir aynı olması, hedef ve sorumluklarımız arasındadır.

Fabrika Projeleri

Veri Merkezi Projeleri