Teknoloji Kalkanınız!

Hakkımızda

Pavo Grup ortaklık çatısı altında, savunma, güvenlik ve bilgi teknolojileri alanlarında sistem entegrasyonu sağlayan Interdata, değişen ihtiyaçlara milli ve özgün çözümler sunmaktadır.

Interdata, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip uzman teknik personelleri, kaliteli ürün ve hizmet sunma anlayışı ile farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek, sektöre yön vermeyi hedef edinmiştir. Bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunan, çözüm ve hizmet verme konusunda pazar standartlarını belirlemek için yola çıkmış, yeni teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek iş fırsatları yaratıp bunları yönlendirebilecek yetkinlikteki ekibi ile temel değerleri koruyan; etik kuralları, iş ahlakı ve dürüstlüğünden taviz vermeden pazarda tercih edilen bir iş ortağı olmayı amaçlamıştır.

Toplam Kalite felsefesini ilke edinerek, sürekli iyileştirme çalışmaları ile müşterilerin memnuniyetini öncelik olarak benimsemiştir. Bu önceliğin sürekliliğini sağlamanın en önemli yolunun da gelişen, yetkin ve nitelikli insan kaynağı ile olacağının farkındalığına sahiptir. Interdata, müşterilerinin, hizmet ve ürün sunduğu kurumların beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için kurum içerisindeki çalışanlarının gelişimine destek vermek amacı ile İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili her türlü gelişmeye fırsat sunarak yol haritasını çizmiştir.

 

Değerlerimiz:

  • Çalışanlarımıza hoşgörü ile yaklaşmak ve onları geliştirmek,
  • İnsan ve çevreye saygılı olmak,
  • Milli ve özgün çözümlerle ülkemizin yanında yer almak,
  • İşimizi tutkuyla yapmak,
  • Sürdürülebilir kaliteli ürün ve hizmet sunmak.
E-BÜLTEN
Kampanyalarımızdan haberdar olmak için E-bültenimize kayıt olunuz!